Instytut Nowych Technologii - nowe technologie, konferencje, projekty & eventy
      szukaj nas na

Newsletter

Nowe technologie w biznesie

Instytut jest organizatorem dorocznego konkursu dla Firm w zakresie innowacji i nowych technologii "Lider Nowoczesnych Technologii 2014"

Konferencje i warsztaty

Instytut realizuje cykliczne konferencje z tematyki: Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Elektronicznego Urzedu czy Biznesu i Nauki. Ponadto organizuje warsztaty i szkolenia, wiecej >>>

Projekty Unijne i biznesowe

Instytut jest realizatorem licznych projektow unijnych, jak rowniez biznesowych,
m.in. FIClub Klub Inwestora Zagranicznego.

Study Tours & Events

Organizujemy wyjazdy studyjne do Brukseli w ramach Sustainable Energy Week (marzec), Open Days (Europejski Tydzien Regionow I Miast - pazdziernik) oraz Restructuring Forum (grudzien).

Spotkania Europejskie w Brukseli

Spotkania Europejskie w Brukseli
Instytut Nowych Technologii zaprasza do udziału w wyjeździe studyjnym do Brukseli w dniach 4-7 października 2010 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast "OPEN DAYS". "Open Days" to popularna impreza, która jest doskonała okazją nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami instytucji Unii Europejskiej, reprezentantami instytucji egionalnych z całej Europy, ekspertami, praktykami, przedstawicielami samorządów lokalnych i innych instytucji o charakterze publicznym i prywatnym. To również wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.
Data: 2010-03-29

Spotkania Europejskie w Brukseli

Spotkania Europejskie w Brukseli
5-8 października 2009 - Europejski Tydzień Regionów i Miast "OPEN DAYS" popularna impreza, która jest doskonała okazją nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami instytucji Unii Europejskiej, reprezentantami instytucji egionalnych z całej Europy, ekspertami, praktykami, przedstawicielami samorządów lokalnych i innych instytucji o charakterze publicznym i prywatnym. To również wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.
Data: 2009-03-22
Senior NewTech
EPM
9 newtechorg
10 cyber violence1
11 EEoS
3 logo tak
4 graf
7 Olimpiada
8 Konkurs INT
1 Akademia Seniora
5 Punkt Konsultacyjny
6 You Must